Haberom

Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

Yataktaki Görüntüleri Ortaya Çıktı: Maradona Hakkında Çocuk İstismarı İddiası

2020 yılında hayatını kaybeden Diego Maradona için yeni bir skandal ortaya atıldı. Maradona’nın 2000 yılında 16 yaşında olan Kübalı Mavys Alvarez ile yataktaki manzaraları basına sızdı . Alvarez, Maradona’nın tekraren kendisine cinsel tacizde bulunduğunu ve zorla uyuşturucu verdiğini söyledi.

Mavys Alvarez (37) isimli Kübalı bayanın geçen yıl ölen efsane futbolcu Diego Armando Maradona ile yatakta çekilmiş manzaraları basına sızdı. America TeVe’de çarpıcı savlarda bulunan Alvarez; Maradona tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını ve cinsel istismara uğradığını söyledi.

16 yaşındayken tanıştırılmış

2000 yılında Küba’ya uyuşturucu tedavisi için gelen 40 yaşındaki Maradona ile tanıştırıldığında şimdi 16 yaşında olduğunu lisana getiren Alvarez, “Maradona’nın odasına götürüldüğümde hayatımda birinci sefer bir otele girmiştim. Maradona ile ömür çılgıncaydı. Partiler, gece kulüpleri…” dedi.

Fidel Castro yurtdışına çıkış müsaadesi vermiş

Maradona’nın kendisini uyuşturucu kullanmaya zorladığını belirtren Alvarez, “O periyotta yurtdışına çıkış yasaktı. Fidel Castro, Maradona sayesinde bana yurtdışına çıkış müsaadesi verdi. Maradona’nın jübilesine gittim. Bir öteki sefer de estetik ameliyat için Arjantin’e gittim. Beni göğüslerimi büyütmeye zorladı. 20 günlüğüne gitmiştim lakin 2.5 ay sürdü. Beni otel odasına kilitleyip zorla tuttu” açıklamasında bulundu.

Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için konuşmamış

Arjantin’deki ‘İnsan Kaçakçılığı ve İstismar’ davasına sanık olarak başvuran Mavys Alvarez’ in konuşmak için neden 21 yıl beklediğini avukatı, “Mavys Alvarez, eski Küba başkanı Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için bu vakte kadar konuşamadı. Bu nedenle konuşmak için ikisinin de ölmesini bekledi’ ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir