Film ve Diziler

Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Hangi kentte çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizi çekimleri nerede yapılıyor

Fox TV’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar nerede, hangi kentte çekiliyor merak edildi. Birinci kısmı bugün ekranlara gelen dizinin çekimleri nerede yapılıyor merak ediliyor. Pekala, Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Hangi vilayette ve ilçede çekiliyor? Kanunsuz Topraklar hangi kentte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapıldı? İşte ayrıntılar…

KANUNSUZ TOPRAKLAR NE VAKİT?

Kanunsuz Topraklar, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı Eylül 2021’de yayımlanacak olan, direktör koltuğuna Murat Düzgünoğlu’in oturduğu, senaryosunu Zülfük Yücel’in yazdığı, dram çeşidindeki Türk üretimi televizyon dizisi. Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç bulunmaktadır.

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NE?

Kanunsuz Topraklar devir dizisinde; 1939 yılında kömür kenti Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Beyefendi (Murat Daltaban)adında güçlü bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün ikazları dikkate almayan Malik beyefendi yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu tertibe karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, kelam dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a vakitle içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik beyefendi ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) isminde varlıklı bir maden işvereniyle evlendirmeyi düşünmektedir. Maden personellerinin konseyi tertibe isyanını anlatan bir öyküdür; “Kanunsuz Topraklar”…

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin birinci kısım çekimleri Zonguldak vilayetimizde yapılacaktır. Akabinde dizinin sonraki kısımlarının İstanbul’da çekileceği belirtilmiştir. Elhasıl dizi birinci olarak Zonguldak’ta sonrasında İstanbul’da çekilecek.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Uğur Güneş : Davut

Esra Bilgiç : Gülfem

İlker Aksum : Mehmet

Necip Memili : Ali Gedik

Ali Erkazan : Tahir

Murat Daltaban : Malik

Kaan Taşaner : Avukat Yavuz

Eylül Su Sapan : Behice

Serdem Paçal : Fikriye

Doğaç Yıldız : Cemal

Onur Kaya : Eyüp Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Ezgi Çelik : Asude

Kaynak: Haberler.com

Yazar

Yazarım yazarım hiç durmadan hep yazarım, yazardır benim adım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu