Haberom

Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

Giresunspor Basın Sözcüsü Önal: Rizespor’u en iyi şekilde ağırlayacağız

GZT Giresunspor Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal, cumartesi günü Çaykur Rizespor ile 6 puan kıymetinde bir çabaya çıkacaklarını söyledi. Ligin birinci dört maçında puan alamadıklarını fakat oynadıkları son 4 maçtan beş puan çıkardıklarını aktaran Önal, “Ancak bu kâfi değil. Bu puan ortalamasını yükseltmemiz gerekiyor. Alt sıralardan üstlere hakikat çıkmak zorundayız. Bu haftaki rakibimiz Çaykur Rizespor ise son sırada ve çıkış arayan bir grup. Onlarla oynayacağımız maç 6 puan pahasında olacak. Seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz. İç alanda artık puan kaybetmeden yolumuza ilerlemeliyiz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.


“RİZESPOR’U EN GÜZEL FORMDA AĞIRLAYACAĞIZ”

Önal, Harika Lig’de bulunan Karadeniz kadroları başta olmak üzere bütün ekiplerle centilmenlik çerçevesinde gayret edeceklerini de kaydederek, “Karadeniz’in güzide kulüplerinden iki ekip ortasında tatlı rekabetler yaşanacaktır. Biz Giresunspor olarak Muhteşem Lig’deki rakiplerimiz ile yeterli alakalar içinde olacağız. Trabzonspor, Rizespor ve Giresunspor olarak Harika Lig’de Karadeniz’i temsil ediyoruz. Centilmenlik çerçevesinde uğraş edeceğiz. Cumartesi günü de komşumuz olan Rizespor’u en âlâ biçimde ağırlayacağız. Uğraşımız de yalnızca alanda puan için olacak” tabirlerini kullandı.

Önal, sakatlıkları atlatan Doukara ve Erol Can’ın kadroyla birlikte çalışmalara başladığını, eksik oyuncularının olmadığını kelamlarına ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir