Haberom

Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

Bungalov evler turizmi canlandırıyor

Ordu’nun Ulubey ilçesinde turizmi canlandıracak projeler yükseliyor.

Ulubey Belediyesi tarafından ilçenin turizm bölgesi olan Sayacabaşı mevkisinde inşa edilen Bungalov meskenlerin inşaatı son süratle sürüyor. Ulubey Belediye Lideri İsa Türkcan, ilçenin doğal hoşluklarını ortaya çıkaracak, turizmi canlandıracak projelerimizi hayata geçirmeyi sürdürdüklerini belirterek, “Bölgemizin doğal zenginliği olan yeşil alanları en uygun formda pahalandırmak ismine çalışmalarımız devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulubey Belediyemize devredilen Sayacabaşı A Tipi Mesire Alanını tekrar hayat geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Burada yeni bir toplumsal hayat alanı inşa ettiklerini kaydeden Lider İsa Türkcan, “Sosyal tesisleri, piknik alanları, çocuk oyun kümeleri ve Bungalov konutlarıyla hemşehrilerimiz ve ilçemize gelecek konuklarımız için tabiatla baş başa, keyifli vakitler geçirebilecekleri hoş bir toplumsal hayat alanı olacak olan Sayacabaşı Mesire Alanı ve Toplumsal Tesisler projemizde sona yaklaşıyoruz. Proje kapsamında hemşehrilerimiz ve değerli konuklarımızın tabiatla başbaşa vakit geçirebilecekleri, konforlu bir biçimde konaklama imkanı bulabilecekleri Bungalov konutlarımızın inşaat çalışmaları tamamlanmak üzeredir. Etraf tertibi ve peyzaj çalışmalarını da tamamlayarak Sayacabaşı Mesire Alanı’mızı halkımızın hizmetine açacağız.” diye konuştu.

Lider Türkcan, ilçe turizmine önemli katkılar sunacak Sayacabaşı Mesire Alanı ve Toplumsal Tesisleri projesinde takviyelerini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler’e Ulubey ilçesi ismine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir