Haberom

Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

Argos in Cappadocia ve D Maris Bay en iyiler arasında: Condé Nast Traveller ödülleri

Condé Nast Traveller’ın okurları, Okur Seyahat Ödülleri’nde 2021’in en düzgün tatil yerlerini seçti. Ege ve Akdeniz’in buluştuğu Datça Yarımadası’nın en özel koylarından biri üzerindeki D Maris Bay, Avrupa’nın En Âlâ 30 Tatil Yeri kategorisinde 20’nci sırada yer aldı.

Tatillerinde eşsiz tecrübeler arayan konuklarına eşsiz kum plajları, eğlenceli açık hava aktiviteleri ve inanılmaz yeme-içme seçenekleri sunan D Maris Bay 97,42 puan aldı.

Kapadokya’nın kalbindeki eski Uçhisar Köyü’nde yer alan Argos in Cappadocia ise “Yunanistan ve Türkiye’deki En Âlâ 20 Otel” kategorisinde mükafata layık görüldü. 98 puan alan otel listenin 7’nci sırasında yer aldı. Binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yeraltı tünelleri ve tarihi meskenlerden oluşan kalıntıların 25 yıl süren titiz onarımıyla hayata geçirilen Argos in Cappadocia, bu ödül ile onurlandırıldı.

1998’den beri düzenlenen Okuyucu Mükafatları, turizm ve seyahat kesiminde hizmet veren; oteller, resort’lar, tatil köyleri, havayolları, otomobil kiralama acenteleri, turistik yolcu gemileri üzere farklı alanlarda dünyanın her yerinden seyahat kesiminin en güzellerini belirliyor. Okuyucu Ödülleri’nde konukların yorum ve oylarına ek olarak bağımsız seyahat sanayisi danışmanlarından oluşan bir heyet de hizmet kalitesi, konfor ve sunum üzere parametrelerde değerlendirmeler yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir